1/18
by ASUS
01,18,485100% OFF
Inclusive of all taxes
- Processor : Intel Core Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 14 Threads) Intel AI Boost NPU up to 13TOPS - Display : 14.0-inch, FHD+ (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 300nits Brightness, 45% NTSC color gamut, Anti-glare display, 87% Screen-to-body ratio| Keyboard : Backlit Chiclet Keyboard with Copilot key - Memory : 16GB DDR5 RAM | Storage : 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD - 【Software : Microsoft 365 Basic with 100GB Cloud Storage for 1 Year + Office Home 2024 with lifetime validity | Operating System : Windows 11 Home】 - Graphics : Intergrated Intel Graphics | Neural Processor : Intel AI Boost NPU up to 13TOPS - I/O Ports : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack - Battery : 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion| Power : TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal