1/12
by ASUS
01,30,485100% OFF
Inclusive of all taxes
- Processor : Intel Core 5 Processor 210H 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores, 12 Threads) - Display : 16-inch, FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 144Hz Refresh Rate, 300nits Brightness, Anti-glare display | Keyboard : Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB With Copilot key - Graphics : NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 6GB GDDR6 Graphic Memory | Graphic Wattage : 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost) - Memory : 16GB DDR5 RAM | Storage : 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD - 【Software : Microsoft 365 Basic with 100GB Cloud Storage for 1 Year + Office Home 2024 with lifetime validity | Operating System : Windows 11 Home】